Shitet post parkimi per Motorra tek Downtown One

Shitet post parkimi per Motorra tek Downtown One

Shitet post parkimi per Motorra tek Downtown One

Bulevardi Zhan d'Ark, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Okazion, Shitje

€8,500 Euro

  • Photo_1571324733888

ID e Pronës :

 ER-5069-prone

Garazh
1
Viti i Ndertimit
2024

Përshkrimi

Shitet post parkimi ne nje nga zonat me te mira pran qendres ,ne downtown one parkimi eshte i garantuar
dhe ne funksion te nevojave tuaja.ne ju ofrojme vende parkimi per Motorra..
parkim standard

Opsione shtesë

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

WhatsApp chat